Chic Baby Dress Up

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Nutty Apps
Çocuklara uygun olarak üretilen bu oyunu siz de çok beğeneceksiniz. Hemen indirin ve deneyin.

Sanal alemde kız çocuklarına hitap eden çok da fazla bir oyun seçeneği bulunmamaktadır. Sanılmamalıdır ki bunun sebebi kızların oyun oynamaktan hoşlanmadıkları ya da kendilerini tatmin edecek özellikte oyun bulamamalarındandır. Kız çocuklarımızın oyunlara pek ilgi göstermemelerinin sebebi genel olarak yaratılışları ve ilgi isteklerini karşılayacak oyun sıkıntısıdır. Oyunların hepsi genel olarak erkek çocuklarına hitap eder fakat bu oyun gibi uygulamalar sayesinde bu tabu yıkıldı ve yerini kızlarında rahatlıkla oynayıp kendilerini geliştirebildikleri oyun tarzları gelmiş oldu. Siz de çocuğunuzun bu oyunları oynayarak kendisini geliştirmesini istiyorsanız bu oyuna sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmemeniz gerekmektedir.

Bu oyunun içerisinde kız çocuklarının ilgi duydukları alanlar dikkate alınarak hazırlanmış olup tamamen eğlence ve eğitim üzerine kuruludur. Oyun içerisinde birbirinden tatlı ve sevimli bebekler bulunmakta ve sizin göreviniz de bu bebeklerin tatlılıklarına tatlılık katacak yeni kıyafetler giydirmek olacaktır. Onların birbirinden sevimli kıyafetleri tamamen sizin zevkiniz ve yaratıcılığınız altında olacaktır. 

Siz de bu oyunları çocuklarınıza oynatıp onlarında eğlenmesini istiyorsanız bu harika oyuna hemen sahip olmanız yeterlidir. Hemen indir butonuna basın ve bu birbirinden tatlı sevimli bebekleri giydirme eğlencesini ilk önce siz tadın.  

Chic Baby Dress Up indir